Menu
Кошик

Дропшиппінг

Дропшиппінг - це пряма поставка товарів від постачальника до покупця, при якій продавець (посередник) не зберігає товари у себе на складі, або зовсім обходиться без нього. Товари відправляються замовнику безпосередньо зі складу виробника, постачальника, оптовика або дистриб'ютора.

Переваги Дропшиппінг:

 1. Мінімальний стартовий капітал. Вам знадобиться лише ноутбук і майданчик, на якій Ви плануєте продавати товар (сайт, соціальні мережі і т.д.).
 2. Ви можете працювати в будь-якому зручному для Вас місці, головне можливість виходу в мережу.
 3. Як правило, відсутні ризики. Дропшіппер в будь-який момент може припинити торгівлю і зайнятися чимось іншим. Ви не пов'язані договорами, Вам немає необхідності платити оренду офісу або складу, У Вас немає нерозпроданих товарів та іншого, ніж пов'язані виробники і постачальники.
 4. Великі можливості. Ви можете створити магазини з величезним асортиментом. Ви не обмежені у виборі постачальників.
 5. Зростання бізнесу не прив'язано до великих витрат і залежить тільки від Вас.

УМОВИ РОБОТИ ПО ДРОПШІППІГУ​:

 • Оптова ціна від 1 одиниці товару для дропшіпперов (ціна змінюється автоматично після реєстрації).
 • Можлива 100% оплата або накладений платіж.
 • Доставка товару здійснюється транспортними компаніями: Нова пошта, Укрпошта.
 • Повернення / обмін товару здійснюється безпосередньо з дропшіппером, а не Вашим клієнтом. (Тобто якщо Вашому клієнту потрібно зробити повернення / обмін, то Ви нам пишіть про це).

ПОЧАТОК РОБОТИ ПО ДРОПШІППІГУ:

 1. Вам необхідно зареєструватися на сайті і вказати вид користувача «дропшіппер».
 2. Після реєстрації у Вас буде доступ в особистий кабінет. В особистому кабінеті Ви знайдете файли для вивантаження / прайси (YML, XML, CSV). Ви також можете додати товари на свою торгову площадку вручну, шляхом збереження фотографій і опису з сайту.
 3. Після того, як Ви завантажте товар на свою торгову площадку, не забудьте виставити Вашу націнку (тобто, наша оптова ціна + Ваша будь-яка націнка).
 4. Вітаємо! Ви можете приступати до роботи.

Замовлення через Дропшиппінг ми відправляємо по 100% передоплаті або по накладеному платежу (по Вашій накладної або по нашій накладної).

ЯК СКЛАСТИ ЗАМОВЛЕННЯ ПО ДРОПШІППІГУ:

1. Всі замовлення оформляються через сайт. (Попередньо Вам необхідно виконати вхід в Вашу обліковий запис).

2. Якщо відправка замовлення:

 • по нашій накладної / ТТН. У коментарях до замовлення необхідно вказати дані клієнта: ПІБ, номер телефону, місто і відділення (якщо відправка Новою Поштою), місто і індекс (якщо відправка Укр поштою).
 • по Вашій накладної / ТТН. У коментарях до замовлення необхідно вказати номер ТТН і вислати нам на пошту romanyshop@ukr.net або Вайбер +38 (098) 526-44-07 номер замовлення, файл з Вашої ттн для роздруківки (його можна завантажити в особистому кабінеті).

3. Реквізити для оплати замовлення будуть вислані на Вашу пошту автоматично.

ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕННЯ ПО 100% ПЕРЕДОПЛАТІ:

1.Кліент повинен оплатити Ваше замовлення разом з Вашої націнкою. (Наприклад, футболка коштує у нас 150 грн, Ви продаєте її за 250 грн. Ваш клієнт повинен заплатити Вам 250 грн. 100 грн Ви відразу залишаєте собі, а решту 150 грн перераховуєте за товар нам).

ВІДПРАВКА ЗАМОВЛЕННЯ З ПІСЛЯОПЛАТОЮ:

 • Відправка по Вашій накладній
 1. Ви повністю оплачуєте товар на сайті по нашій ціні.
 2. Створюєте ТТН від себе (потрібно завантажити додаток нової пошти на телефон або через комп'ютер), ПІБ і тел Ваші, відправка з Одеси 48 відділення. Суму в ТТН Ви вказуєте ту, яка у Вас на сайті (нашу ціну + Вашу націнку).
 3. Оформляєте замовлення на сайті (попередньо ввійшовши в Вашу обліковий запис дропшіппера).
 4. У коментарях до замовлення вказуєте Вашу накладну / ТТН і висилаєте нам файл Вашої накладної на Вайбер (098) 526-44-07 з номером замовлення.
 5. Ви самі через додаток відстежуєте свої посилки, при отриманні товару клієнтом гроші з післяплати забираєте самі в будь-якому відділенні нової пошти або через додаток на карту.
 • Відправка по нашій накладній

Вам відразу з Вашого клієнта необхідно взяти Вашу націнку +150 страхувальні за доставку. На пошті клієнт оплачує залишок нашої суми. Ми Вам вже нічого не перераховуємо. Тобто, якщо річ коштує 540 грн, а Ви її продаєте за 600, то Ви берете з Вашого клієнта передоплату в 210 грн. 60 грн відразу залишаєте собі (Ваш заробіток), 150 перераховуєте нам як передоплату за товар.

Модули для Opencart 2, Опенкарт 3